У вівторок, 13 жовтня, Кейт Гадсон взяла участь у подкасті Гвінет Пелтроу. Новий випуск Goop вийшов у мережі та відзначився пікантними деталями про зйомки голлівудських фільмів, передає журнал People. Зокрема, Кейт Гадсон згадали найкращі і найгірші поцілунки на знімальному майданчику.

Дивіться також 15 еротичних сцен, при згадці яких актори ніяковіють: кадри 18+

Запрошена гостя подкасту зізналась, що насправді у її кар'єрі не було такого поцілунку, який би став культовим або ж запам'ятався їй. Однією із найкращих сцен для Кейт Гадсон була зйомка з Біллі Крудапом у фільмі "Майже знамениті". Однак кадр з їхнім поцілунком не увійшов до фінального варіанту стрічки.

А от найгірші пікантні сцени для Кейт Гадсон були з голлівудським красенем Меттью Макконахі. У тандемі актори працювали у двох романтичних стрічках – "Золото дурнів" та "Як позбутись хлопця за 10 днів". І завжди кадр щось псувало.

Кожного разу, коли я цілую Макконахі, завжди щось відбувається. Або в когось нежить, або вітер все псує, або ще щось, – розповіда Кейт Гадсон, розсмішився свою колегу.


Кейт Гадсон і Меттью Макконахі / Фото Metro

Водночас Гвінет Пелтроу пригадала зйомки у фільмах Marvel. У супергеройських фільмах актриса зіграла дівчину "Залізної людини" Вірджинію. У серії стрічок їхній роман поступово розвивається, а перед глядачами постає не одна романтична сцена з Гвінет Пелтроу та Робертом Дауні-молодшим. Однак саме поцілунки у стрічках Marvel були не дуже приємними для актриси.

"Коли я цілувала Роберта, я думала: "Та ви знущаєтесь, це ж буквально як з братом цілуватися", – згадала Гвінет Пелтроу.


Головні актори фільмів про "Залізну людину" / Фото PopCorn