Про расистські висловлювання на адресу темношкірих співробітників охоронної фірми на знімальному майданчику розповів керівник охоронної фірми VIP Protective Services Ерл Блю, пише британське видання The Daily Mail.

Читайте також: Жорстокий Голлівуд: найгучніші секс-скандали 2017 року

Він зазначив, що саме його фірма забезпечувала безпеку на знімальному майданчику серіалу "Картковий будинок", у якому Кевін Спейсі грав одну з головних ролей.

За словами Ерла Блю, Спейсі відмовлявся тиснути руки темношкірим співробітникам охоронної фірми, називав їх "нігерами" і вимагав вигнати зі знімального майданчика.

Подібні інциденти мали місце ще під час зйомок першого сезону серіалу у 2012 році. Блю каже, що зважився про них розповісти лише зараз після того, як раніше Спейсі звинуватили у сексуальних домаганнях.

Коли менеджер захотів представити акторові мене і мого напарника, Спейсі, вийшовши зі свого знімального фургона, оглянув нас зверху вниз, пройшов мимо, потиснув руку білому офіцерові поліції і пішов... Кожен раз, коли він бачив на майданчику чорношкірого охоронця, він з ним навіть не розмовляв,
– цитує Daily Mail Ерла Блю.

Нагадаємо, у восени 2017-го оскароносний голлівудський актор Кевін Спейсі, який найбільш відомий за роллю Френка Андервуда у популярному серіалі "Картковий будинок", опинився в центрі секс-скандалу.

Одразу кілька чоловіків звинуватили його в сексуальних домаганнях. Спейсі поспішно визнав свою гомосексуальність.

Компанія Netflix, яка знімає "Картковий будиночок", вирішила оголосити про припинення співпраці з актором, та зупинити зйомки серіалу до отримання результатів розслідування.

Окрім цього, всі сцени за участю Спейсі були вирізані і перезняті в новому фільмі Рідлі Скотта "Всі гроші світу".