У мережі Іванка Трамп залюбки показала знімки, зроблені під час її сімейного відпочинку в Америці. На фото видно, що останні дні літа знамените американське подружжя вирішило провести наодинці з дітьми. Іванка та Джаред організували похід в гори, де оселились в невеличкому дерев'яному будинку.

Читайте також: Скромний вікенд: Іванка Трамп замилувала ніжним фото своїх синів

Для кемпінгу мільйонери обрали затишну місцевість з озером. Згідно із фото, Іванка Трамп намагається не балувати своїх нащадків дорогими готелями та залучати їх до активного відпочинку. Відтак 8-річна Арабелла Роуз, 5-річний Джозеф та 3-річний Теодор Джеймс допомагали своїм батькам у приготуванні вечері на вулиці, від чого не приховували захвату.

Щодо гардероба Іванки Трамп, то вона поєднала елегантний стиль з буденним. Зокрема, перед камерою політик постала у міді-сукнях та спортивних костюмах, зручних для відпочинку в горах. Романтичні знімки вже підкорили мережу та викликали чималий захват у прихильників Іванки Трамп та Джареда Кушнера.

Всього за рік Іванка Трамп і Джаред Кушнер збільшують свої статки на 28-135 мільйонів доларів. При таких доходах пара обирає досить скромний стиль життя. У своєму маєтку вони обрали звичайний декор, а кімната синів Іванки і Джареда містить тільки ліжка, тумбочки та шафу для речей.

У дозвіллі подружжя теж обирає надмірну скромність. День народження дітей Іванка Трамп здебільшого святкує на сімейньому пікніку, а на 8-річчя донька мільйонерів отримала в подарунок собаку. Експерти раніше стверджували, що саме така простота в побуті допомогла Іванці Трамп отримати чималиу популярність серед американців.