Радник глави Білого дому Іванка Трамп на офіційній Instagram-сторінці здебільшого висвітлює політичну діяльність, звітуючи про виконану роботу. Тому милі світлини з дітьми викликають шквал захвату у її прихильників.

Читайте також: Іванка Трамп засвітила нову зачіску на офіційному заході: фото

3 серпня зіркова матуся опублікувала фото своїх синів: 5-річного Джозефа та 3-річного Теодора Джеймса. Перед камерою хлопчики постали у літніх шортах, білих футболках та кепках. На знімку, зробленому Іванкою Трамп, видно, що сім'я відпочиває на якомусь ранчо, а Джозеф турботливо возить свого молодшого братика у спеціальній тачці.

Крейсер у вихідні, – з гумором написала політик.

Згідно із фото Іванки Трамп, внуків президента США виховують у досить скромних умовах. Зокрема, кімната Джозефа і Теодора Джеймса не має особливого декору, а приміщення містить тільки ліжка і тумбочки.

Такої простоти мільйонери дотримуються і щодо святкувань днів народжень дітей. У 2018 році Іванка Трамп та Джаред Кушнер влаштували для 3-річного Теодора пікнік у дворі Білого дому, а от на 8-річчя Арабелли Роуз пара подарувала дітям білосніжного собаку. За словами Іванки, це була мрія її єдиної доньки, тому проігнорувати бажання нащадка вона не могла.