Впродовж кількох останніх днів Кайлі Дженнер вже демонструвала результати спокусливих фотосесій, які зібрали не один мільйон вподобань у соціальній мережі Instagram. Цього разу вона вирішила показати, як потрібно позувати для "літніх" фото із рідною сестрою Кендалл.

Пікантно: Кайлі Дженнер похизувалася пишними грудьми у купальнику

На серії нових знімків Кайлі та Кендалл приміряли майже однакові купальними з головним принтом літа, а саме – тропічним. Саме його зірки з усього світу починають скуповувати для своїх гардеробів. Тренд на нього задала відома голлівудська актриса та співачка Дженніфер Лопес на показі Versace весна-літо 2020. Навіть український дизайнер Андре Тан рекомендує на нього звернути уваги при покупці літніх речей.

Відтак Кайлі та Кендалл не відстали від трендів і на тлі розкішних апартаментів продемонстрували звабливі фігури. Своє волосся дівчата зібрали у пучок, а для макіяжу обрали ніжні нюдові відтінки. "День перший", – підписала знімки блогерка.

Гортайте вправо:

До теми: Кайлі Дженнер показала гарячі фото з відпочинку: спекотні кадри у купальнику

Варто додати, що чимало користувачів відзначили незвичну форму одного з пальців ніг Кайлі. Одна з коментаторок навіть зібрала більше шести тисяч вподобань, запитавши: "Невже ніхто нічого не скаже про її короткий палець?"

Але Кайлі поспішила все пояснити та зазначила, що це сталось випадково, а правильну побудову всіх пальців вона показала у своїх Instagram-Stories. Разом з цим вона покепкувала зі своєї сестри Кендалл, пальці ніг якої теж виглядали дещо дивно на фотографії.

Гортайте вправо: