Джей Ло для багатьох є справжньою іконою стилю, вона завжди виглядає неперевершено на світських заходах, світові бренди прагнуть, щоб вона представляла їхній одяг. Зіркова левиця не одноразово виходила на публіку у вбранні від Versace. Нещодавно вона продемонструвала актуальний спортивний костюм від цього знаменитого бренду.

Читайте також: Тренди весни 2020: що ми будемо одягати цього сезону

Для одного з буденних виходів Дженніфер обрала спортивне вбрання з тропічним принтом. Волосся Джей Ло зібрала в акуратну зачіску, на обличчі були зелені сонцезахисні окуляри. Доповнила образ маленькою сумочкою зеленого кольору через плече.


Дженніфер Лопес в спортивному костюмі від Versace / Фото: Vogue

Зазначимо, що це вже не перший вихід співачки у схожому образі. Раніше у вбранні із тропічним принтом вона дефілювала на показі колекції Versace весна-літо 2020. А ще задовго до того Лопес в такому одязі виступала на концертах та обирала яскраві речі для повсякденних прогулянок.

Відомий український дизайнер Андре Тан зазначив, що саме тропічний принт буде одним із найактуальніших весною-літом 2020 року.

Тропічний принт! Сподіваюся, пам'ятають ефектну появу Дженніфер Лопес в тропічному платті від Versace? Ось-ось! Головний тренд майбутнього літа був визначений моментально. Мотузка замість пояса! Ну звичайно! Як джунглі без мотузки? Саме вона стане головним аксесуаром цієї весни! Ідеально як під елегантне плаття, так і під утилітарний комбінезон,
– розповів модельєр.


Дженніфер Лопес на показі Versace / Фото: Getty Images


Дженніфер Лопес на показі Versace весна-літо 2020 / Фото: Getty Images


Дженніфер Лопес під час туру у 2014 році / Фото: Getty Images


Дженніфер Лопес у вбранні від Versace у 2019 році / Фото: Getty Images