Про це повідомляють на The Daily Mail.

Нові фото Кайлі Дженнер зібрали не лише більше семи мільйонів вподобань користувачів, а й стали об'єктом обговорень зміненого вигляду зірки.

Читайте також: Голлівудський дерматолог поділився, якими процедурами найчастіше користуються зірки


Кайлі Дженнер без філерів в губах

Щоб не провокувати ще більше чуток навколо її зовнішності, Кайлі одразу написала в коментарях, що позбулася всіх філерів. Коментарі лише схвально прийняли її рішення і відзначили позитивними коментарями: "Ти стала ще гарніше", "Розумниця, Кайлі, ти подаєш правильний приклад молоді" та багато інших.

Як відомо, Дженнер вдалась до пластичної хірургії у досить юному віці. У свої 16 років вона, зокрема, збільшила губи, оскільки сумний досвід з її колишнім бойфрендом надто сильно вплинув на неї. Тоді він їй сказав, що "для таких тонких губ вона непогано цілується". Після цього Кайлі вирішила вдатись до ін’єкцій краси. У 2015 році вона також випустила власну лінійку блисків і помад Kylie Kosmetics, які візуально збільшували об’єм губ.

Кайлі Дженнер з філерами в губах і без:

Що таке філер? Філер – це наповнювач для локальних ін'єкцій, які використовують в контурній пластиці лиця без хірургічного втручання. Цією послугою користується багато зірок шоу-бізнесу, зокрема Анджеліна Джолі, Наталі Портман, Меган Фокс, Мадонна та Кім Кардашян.