Поки косметичний бізнес Кайлі Дженнер допомагає їй отримувати мільйонні прибутки, зірка активно розвиває не менш успішну справу – блог в інстаграмі. Щодня знаменита американка публікує гарячі фото, на яких хизується своїми апетитними формами. Наразі понад 150 мільйонів користувачів мережі стежать за популярною сторінкою, оцінюючи фото Кайлі мільйонними вподобаннями.

Читайте також: Сексуальна русалка: Кайлі Дженнер прикрила оголені груди "мушлями"

15 листопада бізнесменка опублікувала чергові сексуальні фото з відпочинку. Кайлі Дженнер обрала улюблений курорт родини Кардашян – острови Теркс і Кайкос. Вони розташовані в Атлантичному океані, тому журналісти не можуть непомічено потрапити туди.

Перед камерою Кайлі Дженнер постала в екстравагантному купальнику з жовто-помаранчевим принтом. Яскраве пляжне вбрання одна з сестер Кардашян вирішила доповнити масивними прикрасами та тонким ланцюжком на талії. Кайлі грайливо позувала, демонструючи свої пишні форми та ідеальний прес.


Кайлі Дженнер в купальнику / Instagram / @kyliejenner


Американська бізнесменка Кайлі Дженнер на відпочинку / Instagram / @kyliejenner


Сексуальна Кайлі Дженнер / Instagram / @kyliejenner

Не менш гарячим фото Кайлі Дженнер поділилась перед від'їздом на курорт. Американська бізнесменка похизувалась рекламною світлиною власного косметичного бренду Kylie Skin. Перед прихильниками вона постала у мокрому вбранні та зі скуйовдженим волоссям.


Кайлі Дженнер у рекламі власного бренду / Instagram / @kyliejenner