Катя Осадча разом із чоловіком, ведучим та актором Юрієм Горбуновим та маленьким сином Іваном сумлінно протягом двох місяців дотримувалися карантину. Зіркові батьки проводили час із малюком у заміському будинку. Та Катя не втрачала часу даремно і активно займалася грою на фортепіано. Успіхами жінка поділилася в сторіс на особистій сторінці в інстаграмі.

Читайте також: Катя Осадча і Юрій Горбунов провели вихідний на природі: Радіємо, як діти

Перебуваючи на ізоляції, телеведуча багато часу приділяла спілкуванню із підписниками. Вона проводила прямі ефіри, відповідала на запитання прихильників, а також показувала, як проходять її будні. Тепер Осадча вирішила продемонструвати ще один свій талант та зіграла на фортепіано.

Катя опублікувала інстаграм-сторіс, де зазначила, що бере уроки гри на цьому музичному інструменті і вже встигла досягти перших успіхів.

Катя Осадча грає на фортепіано: дивіться відео онлайн

Також до зіркової матуся з радістю приєднується синочок Іван, який підтримує її у новому починанні та показує свою цікавість до інструменту.

Що відомо про творчість Каті Осадчої

Навчаючись в школі, Катя Осадча займалася музикою і танцями. Вона була однією із танцівниць хореографічного ансамблю "Соколята". У 13-річному віці закінчила модельну школу агентства "Багіра" та розпочала професійну кар'єру у цій сфері. Після закінчення дев'ятого класу вона відправилася в Токіо, де була на зйомках протягом трьох місяців. Тоді Каті було 14 років. Їй навіть довелося екстерном здати іспити в школі через напружений графік знімань, які відбувалися в Парижі.

Вже у 18 років Осадча вирішила закінчити свою модельну кар'єру та повернулася в Україну. Тут вона займалася з викладачем для постановки голосу та дикції. Після цього пробувала себе у різних проєктах українських телеканалів. Із 2007 року є ведучою програми "Світське життя".