Самоізоляція змусила багатьох людей відмовитися від звичного способу житт та залишатися вдома. Тепер відчуваємо сум за міською метушнею та постійним рухом. Проте послаблення карантину не означає, що коронавірусної хвороби немає і потрібно бути максимально обережними та дбати про себе і рідних. Катя Осадча не поспішає довго перебувати у столиці, а натомість проводить час із чоловіком та сином на околицях Києва. Сімейними кадрами знаменитість ділиться на особистій сторінці в інстаграмі.

Читайте також: Катя Осадча влаштувала родинну прогулянку центром столиці: яскраві фото

Катя та Юрій продовжують подорожувати там, де немає людей і небезпеки заразитися COVID-19. Цього разу вони відвідали мальовниче село Старі Безрадичі.

Для сімейної прогулянки Катя обрала яскравий костюм блакитного кольору, який складався із светра та штанів. Акцентом стали зображення червоно-білих зебр на костюмі. Телеведуча доповнила таке вбрання кросівками в тон костюму. Волосся вона зібрала у хвіст та прикрасила великою білою шпилькою. Відомо, що Осадча є прихильницею натуральної краси і часто постає перед камерою без макіяжу. Цей раз не став винятком і вона вкотре продемонструвала свою вроду.

Батько із сином на світлинах постають у темному спортивному одязі. Катя та Юрій бажають не показувати обличчя синочка стороннім, тому на фото він майже завжди зоображений зі спини.

Тепер ми, як і діти, радіємо природі, подорожам околицями і кожному дню,
– написала в публікації Катя.


Катя Осадча з сином біля озера / Instagram / @kosadcha


Катя Осадча і Юрій Горбунов на прогулянці за містом / Instagram / @kosadcha


Телеведуча Катя Осадча з синочком Іваном / Instagram / @kosadcha