Катя Осадча та Юрій Горбунов багато часу проводять разом поза сімейним гніздечком під Києвом, адже співпрацюють у багатьох телепроєктах. Так, до зйомок нового випуску програми "Світське життя" ведуча залучила й свого чоловіка. На особистій сторінці в інстаграмі зірка показала, які образи вони обрали для появи в кадрі напередодні Нового року.

Читайте також Катя Осадча та Юрій Горбунов разом із сином прикрасили ялинку: миловидне фото

Катя Осадча та Юрій Горбунов у новорічних образах

Зйомки відбувались у затишній студії з різдвяним декором – гірляндами, ялинковими прикрасами та штучною хвоєю. Ведуча обрала обтислу сукню червоного кольору, яка ідеально підкреслювала струнку фігуру. Наверх зірка накинула смугасте пальто кремового кольору, яке чудово контрастувало з сукнею. Стилісти подбали про бездоганний вигляд Каті Осадчої, тому вона позувала з розкішними локонами та макіяжем з акцентом на очі.

Поряд з коханою Юрій Горбунов постав у костюмі Діда Мороза – червоному кожусі та шапці. Однак це вбрання ведучий накинув наверх, адже був одягнений у чорний костюм і білу футболку.

Схоже, подружжя було в захваті від зйомки, яка подарувала новорічний настрій, а Катя Осадча навіть вирішила пригадати дитинство та розповіла, як ставилась до Діда Мороза. "Я років до 10 вірила, що під ялинкою подарунки з'являються з легкої руки Діда з білою бородою", – написала телезірка.


Катя Осадча та Юрій Горбунов / Фото Instagram / @kosadcha