Світлинами з-за лаштунків шоу "Світське життя" поділилося на офіційній сторінці в інстаграмі. Осадча завітала на грандіозний фінал шоу, щоб особисто поспілкуватися з учасниками та дізнатися більше.

Дивіться також Катя Осадча та Юрій Горбунов поділилися спільним фото: романтичний кадр

Образ Каті Осадчої

Катерина вміє дивувати неординарними образами. Щоразу вона підбирає свій аутфіт відповідно до стилістики заходу, на який відправляється. Так, на "Танцях з зірками" ведуча постала перед камерою у сукні, яка була дуже схожою до бальної. Вбрання було молочного кольору з красивими рюшами знизу. Також на сукні Каті сріблястою ниткою були вишиті силуети танцівників і прикрашені білими декоративними пір'їнами. Струнку талію зірка підкреслила за допомогою білого ремінця. Такий look телеведуча поєднала з білими туфлями-човниками на підборах.

Образ знаменитості довершував головний убір з білими пір'їнами, які прикрашали сукню Осадчої. Він додав аутфіту жіночності та легкості. Також на Катерині бачимо незмінний аксесуар сьогодення – захисну маску, що була прикрашена стразами. Волосся зірка зібрала у зачіску ззаду, а на обличчі зробила виразний макіяж з акцентом на очах.

Для перегляду фото гортайте праворуч