В інтерв'ю для програми "Світське життя" суддя шоу "Танці з зірками" Катерина Кухар розповіла про курйози, які траплялись з нею за кермом. Як з'ясувалось, вона часто не дотримується правил дорожнього руху, за що регулярно отримує штрафи.

Гаряча тема Заберіть її з цього шоу: Катерину Кухар розкритикували за коментарі танцю Мейхер і Васюка

Катерина Кухар порушує ПДР

На дорогому авто марки Porsche прима-балерина сміливо пересувається столицею. Однак бездоганною водійкою знаменитість назвати неможна, адже вона часто перевищує швидкісний режим та паркується в заборонених місцях. Тому після встановлення камер відеофіксації ПДР вона часто отримує "листи щастя". Лише за жовтень таких надійшло сім.

"Я кажу: "Ти можеш трошечки швидше гальмувати перед камерою?" Вона гальмує, але не встигає скинути швидкість до 69 (кілометрів за годину – ред.)", – поділився чоловік балерини Олександр Стоянов.


Катерина Кухар за кермом автомобіля / Фото Instagram / @ekaterinakukhar_official

Останній курйозний інцидент трапився просто в день зйомок. Катерина Кухар запізнювалась на дуже важливу зустріч і "ненароком" припаркувалась просто біля посольства. Тому її автівка опинилась на штрафмайданчику.

"Вийшла, а моєї автівки немає. Зателефонувала чоловікові, сказала, що напевно машину вкрали, бо її немає, вона зникла. А він каже: "Де ти припаркувалася?" Я відповіла, що дуже запізнювалася і припаркувалася біля посольства", – розповіла Катерина Кухар. Вона пожартувала, що звернеться до мера Києва Віталія Кличка й проситиме знижку на викуп автомобіля зі штрафмайданчика.

Катерина Кухар зізналась, що є затятою порушницею ПДР: дивіться відео онлайн