Суддя популярного шоу "Танці з зірками" опублікувала нові фото на своїй сторінці в інстаграмі. Катерина Кухар ніколи не втрачає моменту, коли можна похизуватись новим образом та продемонструвати вишукане вбрання

До слова Катерина Кухар підкорила бездоганним образом у топі та чорній спідниці: пікантне фото

Look Катерини Кухар

Танцівниця позувала на темному тлі. Вона одягнула гарну рожеву сукню на широких бретелях, що перехресно з'єднувались на грудях. Вбрання оголило плечі Катерини Кухар, а також її живіт, де був невеликий виріз. Крім того, балерина постала без бюстгальтера, тому фото вийшло доволі пікантне.

Прима-балерина доповнила образ сріблястими сережками округлої форми. Вона вклала довге волосся легкими хвильками. На обличчі Катерина Кухар зробила розкішний макіяж. Вона нафарбувала очі коричневими тінями, а губи підкреслила бежевою помадою.

Під фото танцівниця написала, що вірить в силу вдячності. І тому подякувала за аромат квітів на столику біля ліжка, майбутній спектакль, кохання та можливість насолоджуватися музикою в поїздці.

Шанувальників підкорив новий образ танцівниці: "Яка ви тут чарівна", "Стильна і крута", "Яка красуня", "Яка чудова усмішка", – написали прихильники в коментарях.


Катерина Кухар / Instagram / @ekaterinakukhar_official