Про це повідомляє Daily Mirror.

Спершу картину оцінювали в 250-400 тисяч доларів, але протягом аукціону її вартість сягнула позначки в 1,4 мільйона доларів.

Читайте також: Робітники випадково замалювали графіті відомого художника Бенксі

З’ясувалося, що твір Бенксі було вкладено в позолочену рамку з вбудованим шредером. І тільки-но ведучий аукціону стукнув молотком і оголосив про продаж – картина почала сама себе шматувати на тоненькі смужечки.

Наразі представники аукціону обговорюють подальші дії з покупцем, який має право відмовитися від купленого лота у разі, якщо той було пошкоджено.

Свідки самознищення картини були шоковані. А в Sotheby's заявили, що цей акт – своєрідне послання Бенксі про швидкоплинність людських емоцій у світі соціальних мереж.


Самознищення картини Бенксі

Дивіться відео, як самознищилась картина Бенксі:

Хто такий Бенксі? Відомий вуличний художник, чиє справжнє ім'я не знає ніхто. Ймовірно, його звати Роберт або Робін Бенкс, і народився він в англійському місті Бристолі. 44-річний чоловік є відомим андерграундним художником графіті, політичним активістом і режисером.

Бенксі організував безліч виставок по всьому світі, а його скандальні графіті, які торкаються найрізноманітніших політичних і соціальних тем, стають об'єктами світового обговорення.