Про це повідомляють на BBC.

Інцидент трапився з орендарем Джо Сі, яка найняла робітників, щоб ті облаштувати порядок до відкриття її магазину чаю. Ті, довго не думаючи, почали зафарбовувати розмальовану ролету на вході в магазин, як один з перехожих побачив це і зауважив, що це робота легендарного Бенксі.

Читайте також: Вуличний художник Бенксі зробив експеримент, в якому відхилили його роботу

Ми зафарбували половину, як хтось запитав, чи можна зробити останній знімок графіті Бенксі. Я цього не знала,
– зізналася Джо Сі.


Наполовину зафарбоване графіті Бенксі у Бристолі

Абстрактне графіті хоч і не схоже до політичних робіт Бенксі, але Саймон, який зробив зауваження щодо графіті, додав, що це точно творіння улюбленого художника. За його словами, Бенксі колись дружив з попереднім орендарем Тоні Кофі, який мав магазин скейтбордів. Він і попросив художника зробити символічне графіті за 20-30 фунтів наприкінці 1990-х. Тепер же Джо Сі просить вуличних художників хоч якось відновити ненароком знищене графіті.

Нагадаємо, що наприкінці липня цього року в Києві з'явились малюнки художника Бенксі. Це сталось після виступу знаменитого британського гурту Massive Attack на фестивалі UPark Festival 2018. За давніми здогадками користувачів, соліст гурту Роберт Дель Ная і є загадковим художником під псевдонімом Бенксі.

Хто такий Бенксі?Бенксі є чи ненайвідомішим вуличним художником, про справжнє ім'я якого ніхто не знає. Серед найпоширеніших версій, які зустрічаються в мережі, його звати Роберт або Робін Бенкс і народився він в англійському місті Бристолі. 44-річний чоловік є відомим андерграундним художником графіті, політичним активістом та режисером, особа якого досі не встановлена.

Чоловік організував безліч виставок по всьому світі, а його скандальні графіті, які торкаються найрізноманітніших політичних і соціальних тем, стають об'єктами світового обговорення.