Успенський піст, як і будь-який інший, встановлений для очищення тіла і для оновлення людської душі. Тому, щоб сконцентруватися на духовному, необхідно відмовитися від чогось тілесного, наприклад, від їжі. Ми підготували листівки, за допомогою яких ви зможете привітати своїх близьких та знайомих із початком важливого поста, пише 24 канал.

​До слова Успенський піст 2022: коли розпочинається та основні правила дотримання

Історія Успенського посту

Піст, якого дотримувалися ще наші предки, був започаткований під час Константинопольського собору у 1166 році. Слово "успіння" означає "заснути". Тож піст був заснований, щоб віряни могли підготуватися до великого християнського свята – Успіння Пресвятої Богородиці.

Під час дотримання посту є певні обмеження в їжі та поведінці людини. Треба присвятити цей час своєму покаянню і молитві. Важливість поста полягає в тому, що він допомагає очистити дух та тіло.

Цікавим фактом є те, що Успенський піст хоч у наш час проходить у серпні, він вважається осіннім постом. Інші три важливих пости також поєднують з кожною порою року: Великий піст – з весняним періодом, Петрів піст – з літнім, Різдвяний – з зимовим.

Картинки-привітання з Успенським постом

Привітання з Успенським постом / Колаж 24 каналу

Картинки-привітання з Успенським постом 2022 / Колаж 24 каналу

Успенський піст в Україні картинки-привітання / Колаж 24 каналу

Картинки-привітання з Успенським постом 2022 / Колаж 24 каналу

Як привітати з Успенським постом / Колаж 24 канал