В інтерв'ю виданню Forbes Каньє Вест описав свій стан під час перебігу COVID-19.

Читайте також Каньє Вест балотується в президенти США: що відомо про американського репера

"Морозить, трясешся в ліжку, приймаєш гарячий душ, переглядаєш відео, в яких говорять, що я маю зробити, аби це минуло", – пригадав виконавець.

Репер також відзначив, що тоді йому хтось сказав, що у Дрейка (американського реп-співака, – 24 канал) виявили коронавірус.

Так я відповів, що він не може хворіти сильніше, ніж я,
– жартує Каньє Вест.

Американський співак зауважив, що в лютому відмовився звернутися в лікарню з COVID-19, і протягом всієї хвороби лікувався вдома.

Крім цього, він додав, що очікує на розробку ліків проти коронавірусної хвороби. Однак вакцину проти цієї недуги назвав "знаком звіра". І заявив, що ставиться до цього з великою обережністю.

Каньє Веста хоче балотуватися в президента США: що про це відомо

  • У неділю, 5 липня, музичний виконавець оголосив, що планує балотуватися на пост президента Сполучених Штатів Америки. "Ми маємо реалізувати надії Америки, вірячи у Бога, об'єднуючи наше бачення та будуючи наше майбутнє", – написав на своїй твіттер-сторінці Каньє Вест.
  • Відомо, що у 2018 році репер зустрічався з президентом США Дональдом Трампом та говорив про своє бажання балотуватися в президенти у 2024 році.
  • Під час виборів Каньє Вест підтримав кандидатуру Дональда Трампа, а після його перемоги зустрівся з ним, щоб обговорити мультикультуралізм в США.