Подружжя разом вже продовж 10 років. Іванка Трамп та Джаред Кушнер у шлюбі виховують трьох дітей – 8-річну Арабеллу, 6-річного Джозефа та 3-річного Теодора. Зразкове зіркове подружжя багато часу проводить разом, вирушаючи в романтичні та робочі поїздки спільно.

Читайте також: Іванка Трамп виступила на торговій виставці у Лас-Вегасі: що одягнула модниця

Так, пару часто бачать разом під час офіційних прийомів чи світських заходів. Проте й особисте життя Іванка Трамп та Джаред Кушнер не тримають за сімома замками. На особистій сторінці дочки першої леді США часто з'являються невимушені кадри в обіймах люблячого чоловіка.

Іванка Трамп також вирішила публічно привітати коханого з його 39 річницею з дня народження. На світлині пара постала за вечерею у розкішному ресторані та на лоні природи під час осінньої поїздки в гори.

З Днем Народження, моє кохання! Спасибі за те, що робиш кожен мій день світлішим, яскравішим і сповненим щастям! Я люблю тебе, Джаред,
– звернулася до чоловіка Іванка Трамп.


Іванка Трамп з чоловіком Джаредом Кушнером / Instagram / @ivankatrump


Іванка Трамп з чоловіком Джаредом Кушнером / Instagram / @ivankatrump

Нагадаємо, що американська модель одружилася з бізнесменом 2009 року. Нещодавно подружжя відзначило десяту річницю свого союзу. Тоді Іванка Трамп опублікувала архівні весільні світлини з чоловіком та зазначила, що він є невиправним оптимістом, який надихає її своїм спокоєм, непохитністю та правильними життєвими орієнтирами.

Джаред Кушнер за походженням єврей та здобув освіту в Гарвардському університеті за спеціальністю соціологія. Він власник девелоперської компанії і газети "New York Observer". Під час президентської компанії Трампа зять розробляв стратегію її просування в соціальних мережах та фактично був менеджером його кампанії. Він і сьогодні залишається головним радником та довіреною особою Дональда Трампа.