Виставка Consumer Electronics Show (CES) відбулась 7 січня у Лас-Вегасі. Саме там науковці і представники великих корпорацій презентували останні інновації в побутовій електроніці. На заході була присутня й Іванка Трамп, яка розповіла про політику Білого дому щодо працевлаштування студентів на перспективні посади.

Дивіться також: Тіна Кароль повторила елітний образ Іванки Трамп

"Ми повинні переосмислити освіту в цій країні. Технологічні інновації створюють мільйони робочих місць, тому ми повинні гарантувати, що американці будь-якого віку матимуть навички і готові заповнити ці вакансії. Розставимо пріоритет у практичному навчанні та розширимо шляхи кар’єрного росту, доступні для всіх студентів та працівників. Це – мета нашої програми Pledgeto Americas Workers", – зазначила Іванка Трамп.


Стильний образ Іванки Трамп / Instagram / @ivankatrump

Для цієї важливої події політик обрала темно-синій штанний костюм у смужку з широкими білими лацканами і ґудзиками. Вбрання Іванка Трамп доповнила туфлями-човниками, які завершили ефектний look американської модниці.

Цікаво, що на торговій виставці радниця президента засвітила оновлений імідж. Іванка Трамп, яка в останні місяці 2019 року коротко підстриглась, тепер красувалась із довшим волоссям.


Іванка Трамп виступила у Лас-Вегасі / Instagram / @ivankatrump