Цього року Дональд Трамп разом з дружиною Меланією, донькою та онуками востаннє відсвяткував початок Хануки в Білому домі. Особливим родинним заходом Іванка Трамп вирішила поділитися в інстаграм-профілі. Вона опублікувала фото 9-річної доньки Арабелли та 7-річного сина Джозефа, які урочисто запалювали свічку. Світлини, які були зроблені під час торжества минулого року, вона доповнила зворушливим підписом.

До теми У блискучій сукні: Іванка Трамп зачарувала образом біля новорічної ялинки – фото

"Ми з Джаредом надіслали теплі побажання всім, хто святкує Хануку по всій країні та в усьому світі. Нехай світло свічок буде благом для вас і вашої родини", – написала радниця президента США під архівними фото.

Образ Іванки Трамп

У мережі донька Дональда Трампа поширила й нове фото зі святкування Хануки, яким вирішила продемонструвати фантастичний образ. У Рожевому саду Білого дому вона позувала в обтислій сукні чорного кольору з відкритим декольте. Вишукане вбрання фантастично підкреслило бездоганну фігуру бізнеследі та акцентувало на тендітній талії.

Вечірній образ Іванка Трамп довершила традиційною укладкою і насиченим макіяжем з акцентом на очі. Вона не стала підбирати масивні аксесуари, а її образ був витонченим і легким.