Іванка Трамп може розпочати власну політичну кар'єру після того, як закінчиться президентський термін її батька. Про це повідомляє видання The Washington Post з посиланням на джерела, близькі до родини Трампів.

До теми Чи планує Трамп помилувати найближчих соратників, перш ніж залишить Білий дім

Іванка Трамп могла б активно розвивати Республіканську партію або ж балотуватися на певний виборний пост. Наприклад, якщо вона з чоловіком Джаредом Кушнером переїде до Нью-Йорка, то може висунути кандидатуру на місце в Палату представників Конгресу США від 12 округу штату Нью-Йорк.

Я думаю, що вона хотіла би бути жінкою-президентом,
– розповіла колишня креативна директорка компанії Іванки Трамп Марісса Велес Краксбергер.

Втім, сама донька президента прямо не відповіла на запитання, чи збирається вона починати власну політичну кар'єру. Іванка Трамп чотири роки працювала радницею президента. Вона доволі ліберальних поглядів, тому багато хто очікував, що жінка буде мати вплив на свого батька. Але Іванка назвала себе "гордим республіканцем" та "прихильницею Трампа".

Колишній чиновник Білого дому зазначив, що Іванка Трамп безумовно справляє на людей враження. І якщо б вона справді захотіла балотуватися чи вести за собою партію, то американське суспільство "прийняло б її з розкритими обіймами". "Але залишатися залученим у політику – це не те ж саме, що балотуватися", – зауважив чиновник.

Вибори в США: головне

  • 3 листопада у Сполучених Штатах пройшли вибори президента.
  • На них перемогу здобув Джо Байден, втім Трамп заперечував це.
  • Дональд Трамп заявляв про фальсифікації і вимагав перераховувати голоси, але це нічого не змінило.
  • Близький радник Трампа сказав, що той розуміє свій програш на виборах.