Відомо, що Ірма знялася у гостросюжетному фільмі "Між нами", який нещодавно вийшов на екрани. Це психологічний трилер, який тримає в напрузі та доводить, що карма існує. Вітовська постала у ньому в незвичному образі.

Інтригує У мене теж є скелети в шафі, – Ірма Вітовська відповіла, чи вважає Дмитра Лалєнкова ворогом

Вітовська розповіла про родинні зв'язки з Тіною Кароль

В Ірми Вітовської запитали, чи є вона родичкою відомої української співачки Тіни Кароль. Журналістка зазначила, що Кароль сказала про це в одному з інтерв'ю.

Чи правда, що ви родички з Тіною Кароль? В одному з інтерв'ю вона сказала, що ваша сестра вийшла заміж за її рідного брата?
– поцікавилась вона.

На що акторка відповіла коротко та ствердно.

Ну, так,
– сказала Ірма.

Також у Вітовської запитали, чи родичається вона з Тіною. Вона сказала, що бачиться зі співачкою нечасто через брак часу.

Я не думаю, що у нас родичатися є час. У неї ще більше, шоу-бізнес ще більше не тримається постійного місця дислокації. Але так – ми мали певні сімейні зустрічі, коли є сімейні свята. Але це дуже рідко,
– сказала акторка.

Інтерв'ю Ірми Вітовської: дивіться відео онлайн

Нещодавні заяви акторки

  • Ірма Вітовська знялася у багатьох цікавих українських фільмах та серіалах, серед яких "Мої думки тихі", "Молода", "Між нами".
  • За словами співачки є одна роль, про яку вона шкодує найбільше. Йдеться про комедійний серіал "Останній москаль", який випустили у 2015 році. Вітовська мала роль продавчині крамниці у першому сезоні. Вона назвала це помилкою.
  • У жовтні Ірма сказала, що практично не комунікує з колегою по серіалу "Леся+Рома". Вони лише вітають один одного зі святами. Акторка зізналась, що не вважає Дмитра своїм ворогом. Вона сказала, що кожна людина може помилитись.
  • Водночас акторка поділилась, що думає про позицію старшої доньки Ольги Сумської – Антоніни Паперної, яка залишилася жити в Росії після великого наступу країни-агресорки. Вона вирішила не засуджувати Паперну.