Народна артистка Наталія Могилевська любить зав'язувати дружбу з відомими колегами й, схоже, часто вражає близьких дорогими подарунками. Зіркова подруга співачки Ірина Білик в інстаграм-профілі опублікувала фото, яким показала подарунок від Могилевської до новорічних свят.

До теми У пальті за 60 тисяч гривень: Наталія Могилевська вразила зухвалим образом – фото

Приємно отримати напередодні свят несподіваний і дуже красивий подарунок! Дорога Наталочко, я шалено щаслива такій увазі й буду готувати сюрприз у відповідь,
– написала Ірина Білик.

Співачка похизувалась, що від "улюбленої подруги" отримала розкішні босоніжки від українського бренду The COAT дизайнерки Катерини Сільченко. Це взуття з тонкими ланцюжками на підборах з капсульної колекції. Воно щедро оздоблене камінням і коштує 5 200 гривень.

Варто додати, що Ірина Білик та Наталія Могилевська товаришують давно. З нагоди 50-річчя Білик подруга привітала її архівним фото, на якому цілується з іменинницею. А нещодавно написала в мережі: "Моя улюблена, моя ідеальна, моя зірка. Як же я люблю твої пісні, завжди пам'ятай, що я поруч і я твій друг. Мої поцілунки від блондинки до блондинки".


Подарунок Могилевської для Ірини Білик / Instagram / @bilyk_iryna