Співачка Ірина Білик ніколи не приховувала, що 4-річний син Табріз з'явився на світ завдяки сурогатному материнству. Як відомо, другу дитину вона хотіла народити самостійно, проте від мрії довелось відмовитися. В інтерв'ю для програми "Зірковий шлях" виконавиця оголосила справжню причину, через яку лікарі заборонили їй вагітніти.

Читайте також Джіджі Хадід показала фото з маленькою донькою та прикрасила будинок до Різдва

Який діагноз лікарі поставили Ірині Білик

Артистка розповіла, що кілька років тому перенесла складну операцію, яку не оприлюднювала ані для ЗМІ, ані для прихильників. Після цього лікарі повідомили зірку, що вона за крок до онкології. Майбутня поява дитини і пологи, про які так мріяла Білик, могли поставити під загрозу її здоров'я і життя. Тому артиска дослухалась до порад медиків і не стала народжувати.

Мені зробили операцію і повідомили, що у мене можуть бути проблеми, як у Жанни Фріске. Я вирішила, що ще потрібна своєму народу та не буду ризикувати,
– заявила Ірина Білик.

Вона пояснила, що довго приховувала правду від журналістів і фанів, адже не любить ділитися особистим і потаємним: "Про хвороби взагалі не люблю говорити. Я вірю в містику, у те, що не можна розповідати багато зайвого".

Нагадаємо, російська співачка Жанна Фріске померла 2015 року після тривалого лікування від раку мозку. Від головних болів вона страждала після народження первістка – сина Платона, якому зараз 7 років.