Фахівці поділились, що є імена, які наразі стали неактуальними. Натомість деякі стають все більш популярними. Дізнаймося, про які імена йдеться, аби врахувати модні тенденції.

Гарно звучать 6 чарівних імен для дівчаток, які можна почути нечасто

Які імена не є актуальними зараз

Експертка Nameberry Софі Кім поділилась, що ім'я Тоні є все менш вживаним на сьогодні. Хоча до цього воно було досить популярним серед батьків. Вона сказала, що імена мають тенденцію "правила 100 років".

Це означає, що певні давні імена стають популярними раз у століття. Тому зараз топ рейтингу займають ті, що були вживаними у 20-х роках минулого століття.

Імена, як правило, виходять з моди. Коли популярність імені йде на спад, ми покладаємось на правило 100 років – імена потребують близько 100 років, щоб повернутися в моду, а це означає, що імена покоління прабабусь знову починають звучати свіжо,
– поділилась фахівчиня.

Зазначається, що батьки все рідше використовують для хлопчиків імена Кіран і Стівен. А от для дівчаток вже втратили актуальність такі, як Стефані, Еллен та Ешлі.

  • Цікавими та популярними стали ймення Олів, Фелікс і Отіс. Пов'язано це з тим, що їх не використовували кілька поколінь поспіль. Тому зараз їх сприймають свіжими та яскравими.

Експерти наголошують, що є імена, які будуть модними завжди. Йдеться про Гаррі, Джорджа, Вільяма, Томаса та Олександра. Річ у тім, що вони мають довгу історію родинного вжитку.

До речі, добре звучать ім'я, які мають голлівудські актори. Вони володіють особливою енергетикою.