Їх є безліч. Проте 24 Канал склав список із 5 італійських жіночих імен, які мають особливі значення. Одним із них можна назвати дочку у 2024 році.

Теж корисно Давні імена, які мають особливі значення та гарно звучать: як назвати дочку у 2024 році

Італійські імена для дівчаток

Ім'я Лаура походить із латинської мови та дуже популярне в Італії. Це жіноча форма чоловічого імені Лавр. Перекладається як "увінчана лавром", "переможниця".

Окрім італійських коренів, ім'я Енріка має ще й німецькі. Воно утворене від чоловічого імені Генріх, яке означає "могутній", "багатий", "правитель". Саме тому Енріка трактується як "багата господиня". Ім'я досить поширене в Європі.

Італійські жіночі іменаІталійські імена для дівчаток / Фото Canva

Ім'я Ізабелла є символом благородства та великодушності. Перекладається як "красуня", "прекрасна", "спокусниця". Існує версія, що воно походить від провансальського імені Isabeu.

Ім'я Олівія прийшло до нас із латинської мови й означає "олива", "оливкове дерево". Воно уособлює порядність, шляхетність та надійність. Ім'я з кожним роком набуває більшої популярності в європейських країнах.

Ім'я Аделаїда складається з двох коренів: "adal" перекладається як "благородна", "знатна", а "heid" означає "вид", "рід", "образ". З давньогерманської мови Адалеїда трактується як "благородство", "благородна на вигляд" або "благородна за походженням".