Життєпис Ілони Гвоздьової

Народилася танцівниця 5 серпня 1988 року в селі Останіно, що в Криму. З 1993 року займалася в студії бального танцю "Грація". З 2005 по 2007 рік Гвоздьова перейшла до студії сучасного танцю "А-Стиль". Саме в цей час почала працювати викладачем хіп-хопу, фанку та техно. На фестивалі "А-стиль" стає чемпіонкою з хіп-хопу.

Читайте також: Ігор Ласточкін – переможець шоу "Танці з зірками 2018": біографія шоумена

З 2007 по 2009 рік танцівниця працювала головним тренером Київської студії сучасного танцю "Денс плюс" за напрямками: хіп-хоп, локінг, хаус, джаз-фанк, контемпорарі, джаз. Також Ілона працювала помічником організатора фестивалів і конкурсів "Різдвяний Київ", "Київська муза", "Арт-весна".

У 2008 році перемогла на Чемпіонаті України з фанку. У 2009 році брала участь в танцювальному телевізійному проекті "Танцюють всі 2", в якому увійшла в трійку кращих танцівниць України. У 2010 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтв.

Ілона Гвоздьова
Ілона Гвоздьова переможниця шоу "Танці з зірками 2018"

У 2011 році вперше взяла участь участь у проекті "Танці з зірками". Партнером Ілони став Олександр Кривошапко. У 2018 році на паркет стала з шоуменом Ігорем Ласточкіним. 25 листопада пара отримала перемогу в шоу "Танці з зірками 2018". У фіналі проекту вони змагалися з такими танцювальними парами як Леся Нікітюк та Максим Єжов, які посіли в проекті друге місце та Іраклі Макацарієм і Яною Заєць, які посіли третє місце. В честь тріумфу отримала в подарунок від чоловіка – автомобіль.

Танцівниця одружена, виховує доньку. В честь дня народження Ілона присвятила своєму чоловікові Івану Хомячуку щемливий допис.

"Цей чоловік, який завжди знаходиться за кадром у моєму творчому житті, чекає мене вдома з вечерею. Той чоловік, який кожен раз пригнічує своє его, свої почуття заради моїх танців, зчепивши зуби, з посмішкою чекає після кожного ефіру! Той чоловік, який подарував мені чудову доньку! Той чоловік, який заради мене у вогонь і крижану воду! Той, який 10 років тому пов'язав своє життя зі мною і ніколи не зраджував нашу сім'ю! Дякую тобі за все: за любов, терпіння, старання, розуміння, турботу і віру в нас і нашу сім'ю! Спасибі, що любиш цю Вогняну Левицю, яка живе на сцені! " – написала Ілона.

Нещодавно українські ЗМІ вибухнули новиною про те, що телеведучий Володимир Остапчук розлучається зі своєю дружиною. В мережі ширились чутки про те, що Ілону та Володимира поєднує не лише паркет. Втім обоє вони запевнили, що між ними нічого немає і їх пов'язують лише дружні стосунки.

Ілона Гвоздбова і Володимир Остапчук
Ілона Гвоздьова і Володимир Остапчук