Ілона Гвоздьова

Мокра Ілона Гвоздьова у коричневому купальнику похизувалася розкішною фігурою: гарячі кадри
11 трав
21:40
Українська хореографиня Ілона Гвоздьова відправилася до моря на відпочинок. Для відпустки вона обрала сонячну Туреччину. Там зірка приймає сонячні ванни, а також хизується фігурою в купальниках. Днями вона млосно позувала на узбережжі.
Ілона Гвоздьова вперше показала обличчя сина: зворушливі сімейні фото
8 бер
16:03
Майже п'ять місяців тому танцівниця та переможниця шоу "Танці з зірками" Ілона Гвоздьова вдруге стала мамою. У зірки народився син Домінік. Вона часто публікувала милі фото з малюком на руках, однак його обличчя показала публіці лише зараз, обравши для цього непересічне свято – 8 Березня.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.