Про це повідомляє Shanghaiist.com.

Глядачі Китаю назвали відео сексистським і заявили, що у рекламі знецінюється особистість жінки лише тому, що у неї немає постійного партнера.

Якщо детальніше, то у 30-секундному відео жінка обідає з батьками. Мати перериває спробу дочки поговорити з нею фразою "Не називай мене мамою, поки не приведеш додому хлопця". В наступному кадрі біля вхідних дверей з'являється донька з хлопцем, яка відразу знайомить його з батьками і ті негайно змінюють своє ставлення. Вони кидаються сервірувати стіл і прикрашати квартиру затишними аксесуарами з IKEA, щоб привітати майбутнього зятя.

На думку користувачів соцмережі, в тому числі найбільшої на території Китаю – Weibo, визначили рекламу як сексистську і шкідливу.

"Кожен раз, коли моя мама бачить цей ролик, вона починає нарікати, що у мене немає бойфренда. Ця реклама руйнує мої стосунки з сім'єю", – написав один з них. Інші відзначили, що "найсмішніше, що штаб-квартира IKEA знаходиться в Швеції, в країні, яка цінує гендерна рівність", "І це 2017 рік, а не епоха династії Цин", – поділилися користувачі.

Читайте також: IKEA жорстоко потролила Apple через технологію безпровідної зарядки

Як повідомили в ВВС, представники IKEA опублікували офіційну заяву про вилучення реклами з ефіру та опублікували свої вибачення.

"Ми намагалися показати, що IKEA може допомогти клієнтам легко і швидко перетворити типову вітальню в місце для торжества", – додавши, що вони не мали на меті образити жителів Китаю.