IKEA випустила відразу кілька постерів, стилізованих під дизайн Apple. В IKEA стверджують, що Apple занадто перебільшує важливість технології бездротової зарядки і штучно роздуває інноваційність iPhone 8 і iPhone 8 Plus.

Читайте також: IKEA представила дивовижний мобільний додаток з доповненою реальністю

На постерах IKEA зобразила одразу кілька своїх продуктів, які підтримують Qi. Тобто, безпровідну зарядку. На офіційному сайті компанії вже досить давно існує спеціальний розділ з аксесуарами і предметами інтер'єру, що дозволяють заряджати пристрої без проводів.


Sirі, яку лампу я повинен купити?

Модулем Qi від IKEA оснащені меблі та лампи. Наприклад, заряджати смартфон без жодних проводів можна через тумбочку, підставку чи лампу. Для цього достатньо під'єднати ваш смартфон до "розумних" меблів та заряджати телефон.


І ще одне... Це все ще лампа.

"Багато сучасних смартфонів сумісні зі стандартом бездротової зарядки, який вам потрібно буде активувати в настройках телефону", – пояснюється на сайті IKEA.


Яблучний сік

Вартість пристроїв IKEA варіюється від 19.99 до 79.99 доларів.


Це заряджає усе

Варто відзначити, що меблі, які здатні заряджати смартфон, виглядають досить привабливо. А в порівняння з цінами на iPhone, коштують значно дешевше.


Стіл з функцією безпровідної зарядки від IKEA


Лампа з функцією безпровідної зарядки від IKEA


Лампа з функцією безпровідної зарядки від IKEA


Ціни на меблі з бездротовою зарядкою від IKEA