Художник під псевдонімом Бенксі надихнувся на нове творіння після кількамісячної паузи. Востаннє його графіті з'явилося поруч із Мармуровою аркою, що також у Лондоні.

Читайте також: Знаменита картинка Бенксі вперше з'явилася на виставці після "знищення": фотодоказ

Новий малюнок андерграундний творець опублікував на своїй сторінці в Instagram. Він намалював щура на закритому дверному ролеті. У лапах тварини був молоток у вигляді букви "Т", яким вона розбиває реальну дверну колодку.

З аеропорту Хітроу зникли арки,
– прокоментував фото Бенксі.

Хто такий Бенксі?Роботи всесвітньовідомого вуличного художника завжди звертаються до найрізноманітніших політичних і соціальних тем. Стріт-арт Бенксі став відображенням сучасної епохи. Художник глузує з нашого суспільства споживачів, яке зациклене на купівлі непотрібного мотлоху.

Роботи Бенксі на злободенні теми викликають обурення з боку борців за чистоту міських стін, а іноді їх навіть виламують із фасадів будівель. Ім'я брістольського художника постійно з'являється на перших шпальтах газет, але він до сьогодні зберігає анонімність і ховається від поліції. Тому його роботи, зазвичай, народжуються пізно вночі.

Роботи Бенксі шалено дорогі. Та для чого борцеві зі споживацтвом стільки грошей? Він жертвує їх на доброчинність. Андеграунд-художник неодноразово надавав допомогу благодійним організаціям.