На ній зображена дівчинка, яка сидить біля паростка. В руках вона тримає табличку із емблемою радикального екологічного руху Extinction Rebellion ( "Бунт проти вимирання"). Напис на графіті перекладається як "З цього моменту відчай закінчується і починається стратегія".

Читайте також: Гаражне графіті Бенксі продали за кругленьку суму: фото


Графіті Бенксі // PA

Як пише BBC, меседж Бенксі – захистити цей еко-активістів. Справа у тому, що за останні два тижні вони провели низку масштабних акцій. Зокрема, перекривали рух в районі Оксфорд-серкас, мосту Ватерлоо, площі біля Парламенту та блокували залізничні колії. Наслідком стало те, що з 15 квітня правоохоронці затримали понад 1100 учасників руху.

Своїми діями Extinction Rebellion намагається привернути увагу до незворотніх кліматичних змін та змусити владу реагувати на кризу.

Акції руху відбулися у багатьох країнах. Зокрема, у Німеччині, Польщі, Чехії, Швеції.

Хто такий Бенксі? Роботи всесвітньовідомого вуличного художника завжди звертаються до найрізноманітніших політичних і соціальних тем. Стріт-арт Бенксі став відображенням сучасної епохи. Художник глузує з нашого суспільства споживачів, яке зациклене на купівлі непотрібного мотлоху. Роботи Бенксі на злободенні теми викликають обурення з боку борців за чистоту міських стін, а іноді їх навіть виламують із фасадів будівель.

Ім'я брістольського художника постійно з'являється на перших шпальтах газет, але він до сьогодні зберігає анонімність і ховається від поліції. Тому його роботи, зазвичай, народжуються пізно вночі.

Роботи Бенксі шалено дорогі. Та для чого борцеві зі споживацтвом стільки грошей? Він жертвує їх на доброчинність. Андеграунд-художник неодноразово надавав допомогу благодійним організаціям.

Більше про постать Бенксі читайте тут.