Андрій Шатирко був знайомий з головною героїнею Ксенією Мішиною ще задовго до початку проєкту, тож у шоу всіляко показував свою закоханість до Ксенії та бажання зав’язати серйозні стосунки, втім головна героїня зазначила, що вони не можуть перейти поріг дружби та створити щось більше.

До теми Закохався і втратив себе: Андрій Шатирко випустив кліп після виходу з "Холостячки"

На таке рішення Ксенії музикант відреагував досить емоційно. Одразу після виходу 6 випуску шоу Андрій Шатирку презентував відеокліп на пісню "Плач".

Закохався, вклав душу та втратив себе. Трек і кліп "Плач" замість інтерв'ю і довгих постів. Ксенія Мішина, спасибі тобі за все. Ти назавжди змінила моє життя,
– прокоментував свою участь в проєкті Андрій Шатирко.

Згодом після виходу кліпу учасники шоу "Холостячка" та Ксенія Мішина "приміряли" завдяки фотошопу обличчя Андрія Шатирка та запитали в користувачів у інстаграмі: "Якщо б я був Шатирком, то…".

"Усі ми трохи Шатирки, коли закохуємося сильно. Андрій Шатирко пішов з проєкту, але його частинка залишилася у кожному з нас. Пропоную продовжити фразу: "Якщо б я був Шатирком, то…", – написав у своєму інстаграмі Євгеній Ковтуненко. Учасник проєкту також додав хештег #шатирконеплач.

Участь у такому кумедному челенджі взяли Ксенія Мішина, Олександр Еллерт, Андрій Рибак, Євгеній Ковтуненко, Олексій Тригубенко та Ілля Рибальченко.

Щоб побачити більше фото, гортайте праворуч:

На справжньому кадрі, які згодом учасники видозмінили, Андрій Шатирко постав у ліфті в жовтому світшоті з капюшоном, джинсовій куртці та телефоном, на чохлі якого намальована Ксенія Мішина.

Активні користувачі в мережі не забарилися з коментарями та вже встигли на сторінці кожного з учасників гри написати, що б вони зробили, якби були Андрієм Шатирком.

  • "Розбив би всі гітари у світі та навіть декілька укулеле"
  • "Пафосно кидала б плащ при розлученні"
  • "То хотів би, щоб мене всиновила Ксю"
  • "Я б перестав себе вести, як тамада"
  • "Якщо б я була Шатирком, то брати Сафронови були б моїми братами"
  • "Якщо б я була Шатирком, то не забула б гребінець вдома перед виходом".