Про це повідомляє The Daily Mail.

Як відомо, 12 квітня акторка Хлої Кардашян народила первістка. Пологи були передчасними та відбулись у місті Клівленд, де мешкає зірка. У ЗМІ припускають, що Хлої Кардашян дізналась, що її чоловік Трістан Томпсон розважався з іншими жінками на вечірці та мав роман з танцівницею стриптиз-клубу, що і стало причиною передчасного народження доньки.

Читайте також: Бідна Хлої, – Кім Кардашян вперше прокоментувала скандал довкола стосунків її сестри

Вся родина Кардашян, яка і до цього не схвалювала вибір Хлої, були шоковані від резонансного скандалу, адже під час зради акторка перебувала на 3 місяці вагітності. Інсайдери стверджують, що знаменита сім'я ніколи не пробачить Трістану Томсону. Водночас Хлої Кардашян вже це зробила.

Акторку бачили у супроводі баскетболіста в ресторані Townhal, що в Клівленді. Пара зустрілась із друзями та весело провела час. Хлої виглядала щасливо та безтурботно. За словами інсайдерів, молоді батьки разом із донечкою Тру оселились у маєтку та спільно виховують дитину.


Хлої Кардашян з Трістаном Томпсоном

Вона зосереджена на збереженні своєї родини. Здається, в неї з Трістаном все гаразд, про розрив стосунків мова не йде,
– зазначив інсайдер.

За його словами, Хлої Кардашян досі кохає баскетболіста та навіть захищає його від натиску інших. Оскільки "весь світ постав проти Трістана", акторка вирішила підтримати його.