Про це хлопець розповів у BBC.

Прикрий інцидент трапився 10 років тому на вечірці в пентхаусі актора. Тоді Кевін Спейсі прийшов до бару, де працював Кріс, на одну з вечірок, яка згодом перемістилася до пентхаусу артиста.

Читайте також: Оприлюднили архівні фото, де Кевін Спейсі нібито займається оральним сексом у парку (фото 18+)

Я сидів на дивані зі своєю дівчиною, вона відійшла, щоб взяти випити і Кевін Спейсі підсів до мене. Він запитав, чи моя це дівчина, після чого приблизився, взяв мене за пеніс і сказав: "Я можу тебе тр*хнути краще, ніж вона,
– вразив розповіддю Ніксон.

Хлопець був шокований і не знав як на це реагувати, після чого попросив дівчину відразу піти з вечірки. За декілька тижнів Кевін Спейсі знову прийшов до цього ж бару. Ніксон відразу пішов до підвалу, аби позбутись зайвих розмов і дістати випивку зі складу, але раптом почув позаду себе кроки.


Кріс Ніксон

"Я повернувся і побачив Кевіна Спейсі. Він був за півметра від мене. Він підійшов, взявся за мій ремінь і сказав щось на кшталт: "Чи можу я загладити провину?", чи "дай мені загладити провину". Я прошмигнув повз нього і піднявся наверх", – додав Кріс Ніксон.

Тоді хлопець нічого про це не став розповідати близьким, тому що розумів – Спейсі є зіркою і навряд чи йому хтось повірить.

Читайте також: Кевіна Спейсі звинуватили у згвалтуванні актора: почалось розслідування

"Я не розповів про це одразу, тому що подумав, що мені ніхто не повірить. Це занадто дивна, безглузда історія, щоб виявитися справжньою. Але зараз, коли стало очевидно, що це така модель поведінки і багато людей пройшли через це, я почуваюся зобов’язаним розповісти про це, щоб інші, хто поки не висловлюється, відчули у собі сили", – підсумував Кріс.

Нагадаємо, що раніше про схожі домагання заявляв й інший бармен з Великобританії Деніел Біл. Тоді був 2010 рік і йому було лише 19 років, коли на вулиці біля закладу до нього підійшов Спейсі і показав йому пеніс, а після віддав йому свої дорогий швейцарський годинник. Спочатку британець подумав, що Кевін жартує, але тепер розуміє, що це все для того, щоб він мовчав про інцидент.