Існує один дуже незвичний спосіб розмноження дерев, який може справді здивувати. Можливо, ви почуєте про нього вперше. Знадобиться простий засіб – туалетний папір. Розкажемо, що ж з ним робити.

Ви цього не знали Цю квітку обов'язково треба пересадити восени: про що йдеться

Лайфхак із туалетним папером

Цей метод розмноження дерев у саду вважається одним із найбюджетніших, тому що потрібен лише туалетний папір та шматки тканин. Переважно ці засоби є вдома у кожного з нас. Тобто, перевага, в його дешевості.


Туалетний папір / Фото Devisan

Визначіться, яку гілку дерева ви хочете розмножити та зніміть з неї шар кори ножем, аби вона стала лисуватою до самого стовбура. А тоді візьміть трохи туалетного паперу та перемотайте оголену гілку.

  • Поверх такого паперу на гілці треба пов'язати шматок тканини, аби їх обірвало вітром чи протягом. Потім таке кріплення слід змочити водою.
  • Зафіксувавши гілку у такому вигляді, залишаємо її місяць. Після закінчення цього періоду тканину та туалетний папір потрібно обережно зняти. Під цим всім повинно було з'явитися коріння.

Далі цю гілку з коренем варто зрізати та запхати в землю. Вона повинна швидко вкоренитися. Фахівці радять робити таку процедуру у вересні, аби до зими гілочка добре прийнялася у відкритий ґрунт.