Скандал в Голлівуді, який виник наприкінці 2017 року у зв’язку з сексуальними домаганнями, ще досі не вщухає. Актор Хав'єр Бардем, який раніше брав участь в одному з фільмів Вуді Аллена "Вікі, Крістіна, Барселона", підтримав режисера в ситуації зі звинуваченнями в харасменті.

Читайте також: Прийомна донька Вуді Аллена відверто розповіла про його домагання, коли їй було 7 років: відео

В інтерв'ю виданню Paris Match він заявив, що йому "абсолютно не соромно", що він знімався у Аллена.

Якби були докази того, що він винен, то я б припинив з ним співпрацю. Але у мене є сумніви з цього приводу. Я вражений таким ставленням до Аллена. Суди штату Нью-Йорк і штату Коннектикут визнали його невинним,
– зауважив кіноактор.


Вуді Аллен спілкується з Хав'єром Бардемом і його дружиною Панелопою Крус
на зйомках "Вікі, Крістіна, Барселона"

Що цікаво, такі зірки як Грета Гервіг, Ребекка Холл, Еллен Пейдж, Рейчел Броснахен, Кейт Уінслет і актори Колін Ферт, Майкл Кейн і Тімоті Шаламов, незважаючи на минулу співпрацю з Вуді Алленом, публічно висловилися проти режисера.

В підтримку Вуді Аллена виступили лише актори Хав'єр Бардем, Дайан Кітон, Алек Болдуін і Кейт Бланшетт.

Хто такий Вуді Аллен?

Вуді Аллен є знаменитими американським кіноактором, режисером та сценаристом, який за свої 82 роки взяв участь у майже 80-ти телесеріалах та фільмах. Митець також є автором власних 4 оповідань: "Зводячи рахунки" (1971), "Без пір'я" (1975), "Побічні ефекти" (1980) і "Чиста анархія" (2007). Вуді Аллен належить до Американської академії мистецтв і наук, а за свою творчу кар'єру він отримав аж три премії "Оскар".

Щодо особистого життя, то кінорежисер офіційно був тричі одружений та мав велику кількість романів. У нього 5 дітей, серед яких прийомна донька Ділан Ферроу ще до секс-скандалу в Голлівуду звинувачувала його у сексуальних домаганнях, коли вона була ще дитиною.