Ділан Ферроу розповіла подробиці в інтерв'ю американському телеканалу CBS. Варто відзначити, що актриса вперше дала інтерв'ю, яке присвчене її стосункам з батьком.

Читайте також: Алек Болдвін підтримав режисера Вуді Аллена, який опинився в центрі секс-скандалу

"Я люблю свого батька. Я його поважаю. Він був моїм героєм. Але це ніяк не впливає на те, що він зробив. Зараз я хочу розповісти свою історію. Я хочу висловитися", – наголошує акторка.

За її словами, 4 серпня 1992 року Віду Аллен домагався до неї. На той момент дівчині було лише 7 років.


​Вуді Аллен та його прийомна донька Ділан Ферроу

Мій батько (Аллен, – "24") відвів мене на горище в заміському будинку моєї матері в Коннектикуті. Він сказав, щоб я лягла на живіт і пограла з іграшкової залізницею брата, яка вже була там встановлена. Я почала грати, а він сів позаду мене. Потім я піддалася сексуальному насильству,
– зізналася вона.

Сам режисер завжди заперечував цю історію, запевняючи, що вона сфабрикована його колишньою дружиною, матір'ю актриси Мією Ферроу.

"Не дивлячись на те, що сім'я Ферроу цинічно користується можливістю, даною їм рухом Time's Up, щоб знову повторити ці безглузді звинувачення, вони не стають від цього більш правдивими," - йдеться в заяві Аллена, випущеному після інтерв'ю.

У тій же заяві Аллен стверджує, що звинувачення розслідувалися соціальними службами ще 25 років тому, коли Ферроу вперше їх висунула.

Коли ці звинувачення вперше прозвучали 25 років тому, співробітники служби охорони дітей штату Нью-Йорк і експерти по сексуальному насильству над дітьми лікарні Єль-Нью-Хейвен це перевірили. Обидві організації після багатомісячних розслідувань незалежно один від одного прийшли до висновку, що ніяких домагань не було,
– наголошує Аллен.


Вуді Аллен та його прийомна донька Ділан Ферроу

Ферроу давно звинувачує Аллена в домаганнях, але він ніколи не притягувався до відповідальності в зв'язку з цим. В інтерв'ю вона розповіла, що хотіла б, щоб Аллену пред'явили звинувачення ще тоді, в 1992 році.

"Я шкодую, що їх не пред'явили, навіть якщо зараз вже нічого не змінити. Вже тоді я була сильно травмована," – додала вона.

Також акторка зазначила, що в 7-річному вона сказала, що "батько торкався моїх приватних місць", а вже зараз вона може сказати, що він торкався інтимних частин її тіла. А коли їй показали відео, на якому Аллен усіляко відкидає звинувачення, актриса розплакалась.

Після того як Ділан Ферроу знову заговорила про передбачуване факт насильства перед церемонією напередодні вручення премії "Золотий глобус" в Лос-Анджелесі, Аллена почали критикувати – кілька акторів заявили, що шкодують про рішення працювати з ним.

Зірка фільмів "Інтерстеллар" і "Клич мене своїм ім'ям" Тімоті Шаламов заявив, що передасть весь свій гонорар за роботу над наступним фільмом Аллена на благодійність.