Розлучення Джонні Деппа та Ембер Герд вже понад три роки залишається одним з найгучніших розривів у шоу-бізнесі. Під час судових засідань фігурують імена й інших зірок – актора Джеймса Франко та моделі Кари Делевінь, проте найбільше дісталося 49-річному засновнику компанії SpaceX Ілону Маску. Актор переконаний, що його колишня дружина зраджувала йому з винахідником вже за місяць після одруження.

У пориві злості Джонні Депп погрожував коханцю Ембер Герд. Як інформує видання The Mirror, Ілон Маск публічно відповів актору та вкотре запевнив, що його стосунки з ексдружиною голлівудської зірки розпочалися після скандального розриву пари.

До теми Роман Ембер Герд та Ілона Маска: винахідник мав власний ключ від пентгаусу Джонні Деппа

Під час одного з засідань у суді зачитали переписку Джонні Деппа з другом букером Крістіаном Каріно. У повідомленні актор зазначив, що готовий відрізати геніталії Ілону Маску через роман з його дружиною, аби показати зворотний бік речей. Після того, як мільярдер дізнався про погрози Деппа, в одному з інтерв'ю він дав різку відповідь.

Якщо Джонні захоче битися на рингу, просто дайте мені знати,
– лаконічно відреагував Ілон Маск.

Засновник компанії SpaceX також наголосив, що всі звинувачення Джонні Деппа – наклеп, адже його роман з Ембер Герд зав'язався після розлучення подружжя. Секс втрьох, учасницею якого була й Кара Делевінь, Ілон Маск також вперто заперечує: "У мене точно не було роману з Ембер, поки вона була одружена з Джонні".


Ембер Герд та Ілон Маск / Twitter / @amberheard