24-річний Джастін Бібер, який у вересні 2018 року таємно одружився з моделлю Хейлі Болдуін, не стримує свого хвилювання від неприємної звістки. Артист навіть не зміг стримати сльози, коли почув інформацію про нервові зриви Селени Гомес. У цей час Джастін сидів поруч зі своєю дружино, яка з чималим подивом дивилась на реакцію коханого.

"Селена була його першою великою любов'ю... Він дуже засмучений через те, що вона опинилася в лікарні. Він вважає її частиною свого життя і хоче, щоб вона була щаслива і здорова", – розповів інсайдер журналу People.

Інші джерела з близького оточення співака заявили, що Джастін Бібер просльозився не через Селену. За їх словами, Хейлі Болдуін робить його абсолютно щасливим, однак пара має свої незначні труднощі.

Хейлі робить його щасливим. Він погано себе почуває через те, що у Селени не все гаразд, але це не є причиною його похмурого настрою останнім часом,
– заявив інсайдер.

Однак всі джерела видання в один голос заявили, що Хейлі Болдуін не в захваті від того, що її чоловік переживає за екс-кохану. Якщо Джастін не прислухається до порад друзів, то це може не тільки повпливати на його шлюб, але й зруйнувати його, переконують інсайдери.

Що відомо про депресію Селени Гомес?
Вперше про проблеми з психічним здоров'ям Селени Гомес ЗМІ почали говорити ще на початку 2018 року. Журналісти дізнались, що в лютому артистка пройшла двотижневий курс лікування від депресії. Фанати та іноземні видання пов'язували це з низкою проблем, які супроводжують артистку впродовж останніх 1,5 роки: розставання з її коханим виконавцем The Weeknd, відновлення та черговий розрив стосунків з Джастіном Бібером та хвороба під назвою "вовчок", через яку вона була змушена погодитись на трансплантацію нирки. Нещодавно зірка також заявила, що покидає соціальні мережі, зокрема, Instagram, на невизначений термін.

11 жовтня стало відомо, що зірка перенесла кілька нервових зривів. Медики прийняли рішення про термінову госпіталізацію Селени Гомес. Однією з причин ушпиталеннястало одруження Джастіна Бібера з Хейлі Болдуін.