В цей день не варто кидатися у авантюри та починати ризиковані проекти. Краще відкласти подібні рішення до сприятливіших часів. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 1 – 7 жовтня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 3 жовтня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 3 жовтня 2018 для Овна

На роботі бажано не робити помилок. Вам це буде під силу, якщо не братимете на себе занадто багато. Не бійтеся відмовитися від непосильної праці. Можлива неочікувана радісна звістка. Везіння у цей день на вашій стороні, проте в авантюри кидатися все ж не варто.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 3 жовтня 2018 для Тельця

У любовній сфері ви можете відчути дику пристрасть, проте для ризикованих чи необдуманих амурних авантюр цей день підходить не найкраще. Сімейним Тельцям та тим, у кого є пара, такий настрій припаде до душі. А от самотнім варто вдатися до обережності, проте переживати не варто – не нарубати дров вам допоможе ваша розсудливість.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 3 жовтня 2018 для Близнюків

Ви можете відчути потужний приплив внутрішньої свободи, який захочете застосувати, реалізувавши своє давнє бажання. У цей день вдайтеся більш творчих справ та роздумів про майбутнє, зустріньтеся з тими, кого давно не бачили чи влаштуйте невелику веломандрівку.

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 3 жовтня 2018 для Рака

Ви будете дуже добрими та чуйними – цим можуть скористатися, але відчаюватися не варто, адже головне генерувати позитивну енергію. Вона до вас неодмінно повернеться.

Читайте також: Місячний календар стрижок на жовтень 2018: важливі поради

На роботі усе йтиме як по маслу – завдання вам вдаватимуться, а сил вистачить навіть на проекти, які ви ховали в шухляді через їх надмірну складність.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 3 жовтня 2018 для Лева

Можливе вирішення ситуації, якій давно не можете дати раду. Небесні покровителі посилять ваші старання, а тому затрачені зусилля мають високі шанси окупитися. Імовірно, ви знайдете креативний вихід з наболілої ситуації.

Не устрявайте в суперечки з близькими – проявіть доброту та щедрість. Якщо важливих справ чи відповідальної роботи на цей день не планували, займіться улюбленим хобі – вашій енергій у цей день важливо знайти застосування.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 3 жовтня 2018 для Діви

Подбайте про своє здоров’я, якщо планували почати займатися спортом чи кинути погану звичку – це добрий день для початку. Займіться своїми фінансами – якщо прикладете зусиль, може вдатися знайти варіанти додаткового заробітку.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 3 жовтня 2018 для Терезів

Варто відмовитися від вчинків з подвійним змістом – будьте чесними, в іншому випадку маєте високі шанси поплатитися за навіть невелику брехню. Щодо рідних проявляйте повагу і таке ваше ставлення віддасться сторицею.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 3 жовтня 2018 для Скорпіона

У вас накопичилося багато справ, які потребують негайного вирішення. Беріться за свій список та монотонно – справа за справою – зменшуйте його. Іншим про свої плани бажано надто інтенсивно не розповідати, бо ще й не встигнете зі всім впоратися.

Вдача цього дня на вашій стороні, як і запас сили, тож прокидайтеся та беріться до роботи.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 3 жовтня 2018 для Стрільця

У стосунках з іншими у вас буде непереборне бажання відстоювати свою позицію. Скористайтеся цим у доречних ситуаціях. Сімейним левам надто сильно тиснути на рідним все ж не варто – відрийте своє серці для тепла та дайте поблажку близьким, навіть якщо вони провинились.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 3 жовтня 2018 для Козерога

Вашим девізом у цей день має стати фраза "Більше слухаю, менше говорю". Звісно, якщо ви хочете неприємностей, то можете відчайдушно відстоювати свою думку. Проте зорі робити цього вам не рекомендують, адже палка суперечка, навіть з друзями, має високі шанси перерости у сварку.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 3 жовтня 2018 для Водолія

День для вас нічого поганого не передвіщає, а в авантюри ви й так навряд чи планували кидатись. Проте 3 жовтня ви не терпітимете нічиєї влади та будете ладні діяти тільки на власний розсуд.

Самотнім Водоліям у цей день нових любовних історій краще не починати, ваша надмірна впертість може показати вас у не найкращому світлі.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Гороскоп на 3 жовтня 2018 для Риб

День задасться на перший погляд легким – можливі неочікувані припливи радості, проте вже ближче до 16 години їх подекуди замінять не надто приємні ситуації. Скоріш за все це можуть бути конфлікти на рівному місті, ділових зустрічей на другу половину дня призначати не варто.