Можна братися за нові проекти та призначати зустрічі. На натхення очыкувати не варто, а краще братися за роботу одразу ж. У цей день амурні справи варто відкласти на другий план, адже успіх у них навряд чи трапиться. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 23 – 29 липня 2018 для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 23 липня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)В Овнів сьогодні може прокинутися неабияке почуття гумору. Представникам знаку кортітиме піддражнювати колег та невпинно жартувати. Що ж, звання душі колективу вам гарантоване!

Розмови з рідними та близькими сьогодні будуть вдаватися легко та невимушено. Приділіть рідним достатньо уваги та подаруйте трішки тепла.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Сьогодні з Тельцями злі жарти можуть грати помилки минулого. Імовірно, людям закортить пригадати ваші старі гріхи та докорити ними. Постарайтеся не звертати увагу на таких персонажів та не брати їхньої думки до уваги. Усім властиво помилятися і старі помилки не можуть бути причиною для докорів у теперішньому.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

У багатьох сьогодні може загостритися інтуїція, з’явитися мінливі чи містичні настрої. Добрий час, щоб фантазувати, займатися завданнями, які вимагають творчих думок. У той же час є високі шанси потрапити у полон в ілюзії, тому астрологи рекомендують бути обачними у справах та вчасно "спускатися на землю".

День обіцяє бути плідним, особливо для тих, хто займається розумовою працею.

Рак (22 червня – 22 липня)

Впевненим у собі Ракам сьогодні може знадобитися підтримка з тилу. Особливо тим, які мають репутацію керівника, лідера. Зі сторони може виглядати, що ви контролюєте інших, але насправді невпевненість неабияк розхитуватиме вас.

Будьте поблажливими і тоді ви отримаєте шанси трохи більше подобатися оточуючим і відчувати більш комфортно у спілкуванні.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Постарайтеся не втрачати потік енергії, який буде притаманний сьогодні Левам. Усі сили астрологи рекомендують направити на виконання найважливіших справ. Радять при цьому не втрачати самоконтроль – перед прийняттям важливих рішень дайте собі хвилину на роздуми та тверезо оцініть ситуацію. Таким чином ви суттєво зменште шанси на помилку.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Для Дів настав сприятливий час для налагодження відносини різноманітного характеру. Сприятливий час для спілкування та обміну ідеями. Можна влаштувати романтичну вечерю, сходити в кінотеатр чи подарувати собі інші приємності, які вам до душі.

Астрологи рекомендують не забувати про здорове харчування та спорт. Можна вдаватися як і до силових тренувань, так і до занять йогою чи неквапливого бігу.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Займіться своїми взаєминами та подумайте про людей з якими ви перебуваєте в тісному контакті. Сьогодні Терезам буде притаманно об’єктивно ставитися до людей, тому високі шанси розібратися з ким далі продовжувати дружити, а кого можна виключити зі свого кола спілкування.

Читайте також: Гороскоп на 2018 рік Жовтого Собаки: чого очікувати всім знакам зодіаку

У романтичних стосунках вдалий час, щоб вдаватися до рішучих дій. Зараз сприятливий час, як для закладення нових сімей, так і для розриву старих зв’язків

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Скорпіонам сьогодні варто проявити особливу уважність у питаннях фінансів. Буде легко припуститися карколомної помилки при покупці і необачно витрати надто багато. Тому від походів у магазини сьогодні відмовтеся.

Не втрачайте з поля зору і власний гаманець, особливо у громадському транспорті та місцях скупчення людей.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Стрільцям сьогодні варто стерегтися необдуманих покупок. Не спішіть віддавати гроші за що-небудь новеньке – спершу подумайте чи річ вартує фінансових клопотів. Намагайтесь раціонально підходити до витрат та не приймати надто серйозних рішень.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Звертайте увагу на дрібниці – маленькі радості наповнюють життя щастям – головне зуміти вчасно помітити їхню важливість. Особливо це стосується сімейних Козерогів – не забудьте подякувати своїй рідній людині за проявлені знаки турботи та будьте взаємними.

Перегляньте своє оточення. Намагайтеся більше спілкуватися з позитивними і успішними людьми і уникайте депресивних і демотивуючих людей.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

У стосунках з коханою людиною варто чекати загострень. Доведеться проявити неабияке терпіння, щоб не втрапити в ефектний скандал. Втім, якщо терпіти вам уже остогиділо можете спробувати і з’ясувати стосунки. Проте криком зробити це ефективно не вийде, лиш сусідів повеселите.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Рибам сьогодні буде характерна неймовірна проникливість та допитливість. Це допоможе у складних ситуаціях та при налагодженні контактів. Ви справлятимете враження всезнайки, що додасть вагомості вашій репутації.

Астрологи рекомендують не забувати про відпочинок, але застерігають від зловживання важкими продуктами, алкоголем.