Візьміть собі на озброєння холодний розрахунок та витримайте паузу в гострих ситуаціях. Можете впевнено опиратися на ділових та особистих партнерів. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 22 – 28 жовтня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 22 жовтня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 22 жовтня 2018 для Овна

Постарайтеся не приймати імпульсивних рішень. Візьміться собі на озброєння строгість та обережність у виборі – таке озброєння врятує від неприємностей.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 22 жовтня 2018 для Тельця

На роботі вам потрібно сконцентрувати свою увагу на незакінчених справах. Інакше ви можете вступити в конфлікт з колективом та начальством. Якщо ж ви докладете усіх зусиль та проявити ініціативність – то є велика ймовірність кар'єрного зростання.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 22 жовтня 2018 для Близнюків

Вас може очікувати не дуже приємна ситуація, пов'язана зі знайомими. Але не панікуйте, все вирішиться дуже швидко.

Читайте також: Місячний календар стрижок на жовтень 2018: важливі поради

Стресові ситуації можуть скластися і в особистому житті, але їх вдасться швидко вирішити.

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 22 жовтня 2018 для Рака

Щоб цей день приніс вам багато радості та позитивних емоцій, вам потрібно бути уважним та чуйним до оточуючих. Не забувайте про своїх друзів та близьких, найкраще якщо ви здивуєте їх незапланованою вечерю та символічними подарунками.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 22 жовтня 2018 для Лева

Цей день змусить вас по іншому поставитися до розподілу фінансів. Якщо у вас є мета – почніть відкладати гроші вже зараз. Від великих та габаритних покупок цього тижня варто відмовитись.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 22 жовтня 2018 для Діви

На роботі вас зараз оточують багато нововведень, але всі вони з часом матимуть хороший для вас результат. Тож не втрачайте ініціативності та спробуйте шукати нові точки дотику з вашим начальством.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 22 жовтня 2018 для Терезів

. Впевненість в собі дозволить вам ставити перед собою масштабні завдання і успішно їх вирішувати. Тож спробуйте присвятити трохи часу лише собі та будь-якому виду творчості.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 22 жовтня 2018 для Скорпіона

Сприятливий час для роботи з документами, а також із подачею документів на візу. Тож ці справи краще не відкладати на потім.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 22 жовтня 2018 для Стрільця

Сприятливий час для будь-яких експериментів! У тому числі вдалими будуть як і побутові експерименти, так і експерименти із зовнішністю.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 22 жовтня 2018 для Козерога

Не відмовляйтесь від вигідних пропозицій на роботі. При цьому не видавайтесь до позик, бо ви не зможете вчасно розрахуватись.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 22 жовтня 2018 для Водолія

Якщо у вас є незавершені справи на роботі або ж не виконані обіцянки перед друзями – присвятіть день виконанню цим справам. Вас очікує успіх, а результат не змусить себе довго чекати.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Гороскоп на 22 жовтня 2018 для Риб

Є високі шанси почати хвилюватися через свого партнера. Критичним представникам знаку може видатися, що ця людина перешкоджає вашому особистісному зростанню і розвитку. Імовірно, ви захочете вимагати набагато більше свободи, ніж раніше. Астрологи рекомендують набратися терпіння і тихо перечекати цей потенційно вибухонебезпечний період.