Сьогодні не варто кидатися в авантюри, особливо у вечірній та нічний час. Підходьте до розваг з розумом. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 17–23 червня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 22 червня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 22 червня 2019 для Овнів

Сьогодні у вас може виникнути спокуса піти на негідний вчинок чи вдатися до підступної хитрості. Не піддавайтеся на їй – результат вас тішитиме не довго, а після смак ще довго не даватиме спокою.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 22 червня 2019 для Тельців

У стосунках з іншими у вас буде непереборне бажання відстоювати свою позицію. Скористайтеся цим у доречних ситуаціях. Сімейним надто сильно тиснути на рідним все ж не варто – відкрийте своє серце для тепла.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 22 червня 2019 для Близнюків

Ваше вміння згладжувати гострі кути у непростих ситуаціях сьогодні не даватиме бажаних результатів, тому суперечки можливі. Головне – не починайте накопичувати образу, це вам зараз ні до чого. Краще вже скажіть все як є і дайте іншим час, можливо, вони одумаються, якщо й справді раціо не на їхній стороні.

День добрий для монотонної роботи, турботи про дім та накопичення грошей.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 22 червня 2019 для Раків

В цей день пострайтеся бути чесним з собою та проаналізуйте свої дії та думки. Корисною буде прогулянка на свіжому повітрі та спілкування з природою.

Зараз високий ризик травм і аварій. Бережіться та уникайте небезпечних ситуацій.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 22 червня 2019 для Левів

Можлива неочікувана радісна звістка. Везіння у цей день на вашій стороні, проте в авантюри кидатися все ж не варто. Зараз сприятливий період для того, щоб почати боротьбу зі шкідливими звичками та взятися за нормалізацію маси тіла.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 22 червня 2019 для Дів

Необхідно взяти себе в руки та показати власну надійність, силу та тверезість життєвих розрахунків. Якщо не вистачає внутрішніх резервів спокою, пустіть у хід красномовність.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 22 червня 2019 для Терезів

Багатьом Терезам у цей день кортітиме довести початі справи до кінця – навіть, якщо до ліжка доведеться просто таки повзти виснаженим та втомленим. Проте відчуття завершеності подарує той спокій, якого овни так давно хотіли. Сили вдасться відновити дуже швидко.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 22 червня 2019 для Скорпіонів

У цей день навіть самотні та інтровертні Скорпіони зрозуміють, наскільки корисною є підтримка ззовні. Висока вірогідність зустрітися з людиною, яка надихне вас на чималі звершення як в особистому, так і в професійному житті.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 22 червня 2019 для Стрільців

У цей день будуть підвищені можливості проявити незалежність та доброту. Справи з добрим наміром і від щирого серця вдаватимуться легко. Висока вірогідність проявити себе як доброго господаря та сім’янина. Значні фінансові витрати не призведуть до краху.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 22 червня 2019 для Козерогів

Справжню радість сьогодні принесе почуття самодисципліни. Вас окрилить щастя у момент, коли ви зможете протистояти спокусі, а не сліпо піддаватися їй. Впевненість Козероги отримають завдяки відчуттю власної значимості, яке виринатиме з глибини.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 22 червня 2019 для Водоліїв

Зараз у Водоліїв дуже комунікативний період. Використайте його для налагодження нових знайомств та встановлення дружніх зв'язків. Корисно відвідати друзів, особливо тих, які живуть не надто близько біля вас та яких ви не бачили давно.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 22 червня 2019 для Риб

Займіться наведенням ладу у своїх думках – проаналізуйте де ви кидаєтесь в ілюзії, гординю чи брехню. Можливо саме час почати медитувати. У цей день протипоказаний алкоголь, екстремальні заняття та палкі суперечки.