У цей день астрологи рекомендують займатися справами, які стосуються грошей чи нерухомості – є високі шанси отримати бажаний дохід та вдало вирішити питання з майном. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Місячний календар стрижок на жовтень 2018: важливі поради

Гороскоп на 16 жовтня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 16 жовтня 2018 для Овна

Постарайтеся голосно не плакати про те, як ви хочете додатковий вихідний. Так ви тільки ще погіршите свій настрій та втратите дорогоцінний час. Зараз Овнам краще взятися за роботу.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 16 жовтня 2018 для Тельця

Тельців у вівторок підстерігатиме фінансова вдача – ймовірно дохід принесе робота, до якої ви приклалися ще давніше. Також високі шанси підвищень на роботі та добавок до зарплати.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 16 жовтня 2018 для Близнюків

У Близнюків сьогодні дуже сприятливий день для візитів до косметологів, стоматологів чи лікарів. Якщо маєте потребу потрапити на прийом до спеціаліста – не зволікайте.

Всі грошові справи сьогодні налагоджуватимуться без зайвих клопотів, звісно за умови, що ви не будете лінитися та чекати на легкі гроші.

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 16 жовтня 2018 для Рака

На роботі у Раків сьогодні все йтиме по налагодженій схемі – особливих неприємностей чи великих сюрпризів очікувати не варто. Стосунки з колегами та начальством протікатимуть у дружелюбному руслі, якщо ж звісно з вашої сторони немає грішків за душею.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 16 жовтня 2018 для Лева

Сьогодні займіться справами, які потребують точності та уваги до деталей. Зараз сприятливий час для важливої та відповідальної роботи. На допомогу зі сторони розраховувати не варто – перш за все покладіться на себе.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 16 жовтня 2018 для Діви

Сьогодні вам може бути важко налаштуватися на роботу – чи то через вихідні, чи просто настрій буде не до праці. Проте переламати себе все ж варто, бо зараз поганий час для ледарювання.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 16 жовтня 2018 для Терезів

Імовірно, у вас сьогодні з’являться дивовижні, або ж просто практичні, ідеї, які допоможуть вам стати ближчими до заповітної мрії.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 16 жовтня 2018 для Скорпіона

Сьогодні Скорпіонів може настигнути дуже слушна думка, яка у майбутньому сприятиме вашому фінансовому благополуччю. Ви зможете втілити свої задуми в життя завдяки розумінню мотивів інших та вашій інтуїції.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 16 жовтня 2018 для Стрільця

Період сприятливий як для роботи, так і для амурних справ та розслаблення. Проте зараз розраховуйте тільки на себе. Така вихідна позиція може помітно покращити ваше становище.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 16 жовтня 2018 для Козерога

Гроші старайтеся берегти – марнотратство це останнє, що вам зараз потрібно. А от сил на справи не шкодуйте – вкладена праця віддасться сторицею.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 16 жовтня 2018 для Водолія

Сьогодні до вас можуть прийти ідеї, втілення яких потребуватиме додаткових ресурсів. Навколишні вам охоче допоможуть, але справді важливими справами краще займатися самотужки. Так ви зможете краще зосередитися та не відволікатися на розмови.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Гороскоп на 16 жовтня 2018 для Риб

Спокій та упевненість у собі сьогодні допоможуть вам уникати суперечок та не встрявати у конфлікти. Критичним зауваженням зі сторони великого значення не надавайте і перш за все керуйтеся здоровим глуздом.