ень ідеально підходить, щоб відправитися на прогулянку на свіжому повітрі, особливо біля водойми. Життєдайний заряд сил гарантований. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Місячний календар стрижок на жовтень 2018: важливі поради

Гороскоп на 14 жовтня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп на 14 жовтня 2018 для Овна

Якщо не лінитися, то вдасться виконати безліч справ, відкладених вами на потім. Доба взагалі хороша для будь-якого виду роботи.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Гороскоп на 14 жовтня 2018 для Тельця

Надмірна обережність може бути потужним гальмом на шляху до реалізації ваших задумів. Добре подумайте, чи ви не маскуєте під "ретельним продумуванням ситуації" звичайний страх.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Гороскоп на 14 жовтня 2018 для Близнюків

Сьогодні вдалий день, щоб озброїтися впевненістю в собі та розібратися з нерішучістю – візьміться за створення плану, який наблизить вас до вашої мрії.

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп на 14 жовтня 2018 для Рака

Сьогодні варто забути всі претензії – обґрунтовані та не дуже, накопичена у цей день образа віддасться з подвійною силою, а тому постарайтеся не приставати на негативні думки та емоції.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп на 14 жовтня 2018 для Лева

День Левам рекомендовано почати з ритуалів, які заряджають енергією – душу, медитації, відвідування храму. Спілкування сьогодні протікатиме у конструктивному руслі, хоч емоції і вируватимуть.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп на 14 жовтня 2018 для Діви

Сьогодні обставини складатимуться якнайкраще для Дів – співрозмовники проявлятимуть розуміння та не перешкоджатимуть вам втілювати задумане.

Вдома ймовірні приємні сюрпризи від близьких людей – чи то смачна вечеря, чи радісна звістка.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп на 14 жовтня 2018 для Терезів

Ймовірно, що сьогодні вам буде легше, аніж зазвичай знайти спільну мову з близькими. Використайте цей шанс, адже він випадає не так вже й часто.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп на 14 жовтня 2018 для Скорпіона

День ідеально підходить для розслаблення та роздумів про справжні цінності. Знайдіть час для близьких та рідних – влаштуйте пікнік на природі чи просто зателефонуйте найдорожчим, якщо вони не поруч.

Також сприятливо сьогодні братися за навчання, самовдосконалення, легкі фізичні вправи.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп на 14 жовтня 2018 для Стрільця

Ймовірно, вам буде важко всидіти на місці – скористайтеся з цієї бурі енергії та направте її в конструктивне русло. Займіться власним здоров’ям, можливо саме зараз час подумати про спорт.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп на 14 жовтня 2018 для Козерога

Сьогодні ваша допомога може знадобитися близьким вам людям – беріться за цю справу без сумнівів. На конфлікти не йдіть, у суперечки також встрявати не варто, а тим паче забудьте про провокації. Краще мовчки допоможіть.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Гороскоп на 14 жовтня 2018 для Водолія

Цей день для Водоліїв буде сприятливим для романтичних побачень – чудовий настрій гарантований. Також мають шанси добре закінчитися важливі зустрічі і з сім’єю, і з партнерами по роботі чи бізнесу.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Гороскоп на 14 жовтня 2018 для Риб

На Риб сьогодні може навалиться лавина роботи чи то домашніх справ. Пишіть список і від пункту до пункту виконуйте заплановане.

Вдача допомагатиме впоратися з важкими завданнями та залагоджувати дрібні конфлікти.