Жінки, які здатні до розлучень, певною мірою є фатальними та магнетичними, пише 24 канал. До них завжди тягнуться інші чоловіки, тому вони не можуть всидітися на місці та хочуть розпочати нові стосунки.

Читайте також Астролог назвав трьох чоловіків, які найбільше здатні до розлучень

Леви

Леви дуже волелюбні та холоднокровні знаки Зодіаку. Жінка любить себе, поважає та не дозволяє нікому дати себе в образу. Якщо вона помічає у своєму чоловікові якусь байдужість та небажання розвивати стосунки, вона без вагань подасть на розлучення та розірве нещасливий шлюб.

Водолії

Водолії здатні домогтися будь-якого чоловіка. Якщо у стосунках відчувається напруження, і обоє нічого не можуть вирішити, то жінки-Водолії не сильно переймаються тим, що можуть розпочати все спочатку. Вони знають прихильність чоловіків до себе, тож завжди раді до нового та щасливого життя.

Діви

Жінки-Діви дуже принципові. Маленьких промах чоловіка, і вони вже готові радикально діяти та спалювати всі мости. З такими жінками досить важко живеться, адже вони рідко підтримують, але часто критикують та вимагають більшого від партнера, навіть попри те, що для них роблять максимум можливого.