Чимало людей вірять в астрологію та довіряють словам астролога, тож перш ніж розпочати серйозні стосунки, перевіряють свого партнера за знаком Зодіаку, пише 24 канал.

Читайте також Астролог назвав жінок за знаком Зодіаку, які завжди виглядають молодо

За словами астролога, найненадійнішими партнерами у подружньому житті є Риби, Тельці та Раки. Саме вони першими завершують стосунки та без жодних докорів сумління йдуть із сім’ї.

Риби

Риби не надто підходять для сімейного життя. Через кілька років після одруження їм стає нудно, і тоді вони починають шукати інтрижки на стороні. Справа не завжди може дійти до зради, але всіма своїми манерами вони починають показувати, що зовсім не проти знову стати холостяками.

Тельці

Тельці дуже вперті та палкі. Якщо щось йде не за їхнім планом – страждають всі, а в першу чергу – партнер. Через певний час стосунки вдома стають просто нестерпними та отруйними, тож вони вирішують подати на розлучення, адже свідомо розуміють, що завдають болю своїй дружині.

Раки

Найбільше шлюби Раків руйнуються через матеріальне благополуччя. Якщо чоловік-Рак втрачає роботу або ж ведеться на авантюру, яка прогорає, то наривається на скандали вдома. Через постійні сварки з дружиною та вияснення стосунків він просто вирішує піти.