Не беріться сьогодні за декілька справ одразу. Розставте пріоритети і підходьте до завдань послідовно. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також Ретроградний Меркурій з 18 червня по 12 липня: як він вплине на всі знаки зодіаку

Гороскоп на 9 липня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 9 липня 2020 для Овнів

Сьогодні сприятливий день для духовного вдосконалення. За можливості розслабтеся за допомогою медитації. День рекомендовано провести наодинці в роздумах про своє життя. Подумайте над тим, що варто змінити, аби жити саме так, як ви хочете.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 9 липня 2020 для Тельців

Неоднозначний день для Тельців. Не приймайте сьогодні жодних важливих рішень. Дайте собі час подумати над усіма питаннями і не спішіть з передчасними висновками.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 9 липня 2020 для Близнюків

Постарайтеся не розповідати нікому про свої плани. Тримайте всі свої цілі та бажання при собі та тихенько йдіть до мети. Знайте, що у вас є заздрісники, навіть, якщо ви про них не здогадуєтеся.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 9 липня 2020 для Раків

Уникайте в цей день марної трати часу. Зосередьте свою увагу на вирішенні нагальних питань. Якщо ви перебуваєте у сварці, для Раків це ідеальний день, щоб примиритися.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 9 липня 2020 для Левів

Емоційне напруження може спровокувати невеликий конфлікт з друзями або партерами. Намагайтеся не брати все близько до серця. Ранкова медитація допоможе вам налаштуватися на лад.

Читайте також Гороскоп на тиждень 6 – 12 липня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 9 липня 2020 для Дів

Останнім часом у вас накопичилися проблеми у фінансах. Однак не варто впадати у відчай. Згодом все зміниться. Приділіть вільний час собі та близьким.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 9 липня 2020 для Терезів

Зосереджені Терези можуть сьогодні відчувати себе більш чутливими та менш практичними і дисциплінованими. Без докорів сумління відведіть свій вільний час на відпочинок і робіть те, що приносить вам задоволення.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 9 липня 2020 для Скорпіонів

Сьогодні Скорпіонам доведеться діяти швидко, практично і цілеспрямовано. Важливо оперативно прийняти рішення. Ближче до вечора вас потішить чийсь візит. Ймовірно, ви вперше побачитеся з якоюсь людиною за довгий період часу.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 9 липня 2020 для Стрільців

Стрільці попри бажання любити та бути коханими – можуть залишитися на самоті. Вам постійно буде здаватися, що людина, яка вам сподобалася – не зовсім той ідеал, на який ви так довго чекали.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 9 липня 2020 для Козерогів

Козерогам в цей день рекомендовано проявити терпіння та налаштуватися на оптимізм. Не бійтеся скористатися допомогою друзів та близьких.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 9 липня 2020 для Водоліїв

Відкладіть усі справи та проведіть вільний час в колі сім'ї та близьких. День підійде для догляду за будинком: зробіть генеральне прибирання, перестановку, купіть необхідні речі або змініть інтер'єр.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 9 липня 2020 для Риб

Впродовж дня у Риб буде рости дратівливість і тривожність. Ваше неробство може спровокувати конфлікт. Наведіть порядок не лише на робочому столі, але й у своїх думках.